घर > उत्पादनहरू > Capacitors > सिरेमिक capacitors > CDR31BP330BFURAJ
CDR31BP330BFURAJ
CDR31BP330BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
CDR31BP330BFURAJ UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या CDR31BP330BFURAJ
निर्माता Electro-Films (EFI) / Vishay
विवरण CAP CER 33PF 100V BP 0805
Product parameter
भाग संख्या CDR31BP330BFURAJ निर्माता Electro-Films (EFI) / Vishay
विवरण CAP CER 33PF 100V BP 0805 लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 4223 pcs डाटा पाना CDR Series (MIL-PRF-55681)
कोटि Capacitors भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 100V
सहनशीलता ±1% मोटाई (अधिकतम) 0.051" (1.30mm)
तापमान गुणांक BP साइज / आयाम 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
श्रृंखला Military, MIL-PRF-55681, CDR31 मूल्याङ्कनहरू -
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस 0805 (2012 Metric)
परिचालन तापमान -55°C ~ 125°C माउन्टिंग प्रकार Surface Mount, MLCC
ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) - विशेषताहरु -
विफलता दर R (0.01%) विस्तृत विवरण 33pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
संधारित्र 33pF अनुप्रयोगहरू General Purpose