घर > उत्पादनहरू > Capacitors > सिरेमिक capacitors > CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
CDR33BP102BFURAB UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या CDR33BP102BFURAB
निर्माता Electro-Films (EFI) / Vishay
विवरण CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
भाग संख्या CDR33BP102BFURAB निर्माता Electro-Films (EFI) / Vishay
विवरण CAP CER 1000PF 100V BP 1210 लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 5030 pcs डाटा पाना CDR Series (MIL-PRF-55681)
कोटि Capacitors भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 100V
सहनशीलता ±1% मोटाई (अधिकतम) 0.049" (1.25mm)
तापमान गुणांक BP साइज / आयाम 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
श्रृंखला Military, MIL-PRF-55681, CDR33 मूल्याङ्कनहरू -
प्याकेजिङ Bulk प्याकेज / केस 1210 (3225 Metric)
परिचालन तापमान -55°C ~ 125°C माउन्टिंग प्रकार Surface Mount, MLCC
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) नेतृत्व शैली -
नेतृत्व स्पेसिङ - लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) - विशेषताहरु -
विफलता दर R (0.01%) विस्तृत विवरण 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
संधारित्र 1000pF अनुप्रयोगहरू General Purpose