घर > उत्पादनहरू > Resistors > Hole Resistors को माध्यम ले > MJ2001FE-R52
MJ2001FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
MJ2001FE-R52 UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या MJ2001FE-R52
निर्माता Ohmite
विवरण RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
(अमेरिकी डलरमा)
50000 pcs
Product parameter
भाग संख्या MJ2001FE-R52 निर्माता Ohmite
विवरण RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 2967739 pcs डाटा पाना Metal Devil Series
कोटि Resistors सहनशीलता ±1%
तापमान गुणांक ±50ppm/°C उपकरण प्याकेज Axial
साइज / आयाम 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) श्रृंखला Metal Devil® MJ
प्रतिरोध 2 kOhms पावर (वाट्स) 0.125W, 1/8W
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस Axial
स्थानहरूको संख्या 2 नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited)
निर्माता मानक लीड टाइम 18 Weeks लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) - विशेषताहरु -
विफलता दर - विस्तृत विवरण 2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film