घर > उत्पादनहरू > Resistors > चिप रिजर्व - सतह माउंट > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
RNCF0201DTE412R UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या RNCF0201DTE412R
निर्माता Stackpole Electronics, Inc.
विवरण RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(अमेरिकी डलरमा)
10000 pcs
Product parameter
भाग संख्या RNCF0201DTE412R निर्माता Stackpole Electronics, Inc.
विवरण RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 2246166 pcs डाटा पाना Resistor Packaging SpecRNCF Series
कोटि Resistors सहनशीलता ±0.5%
तापमान गुणांक ±25ppm/°C उपकरण प्याकेज 0201
साइज / आयाम 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) श्रृंखला RNCF
प्रतिरोध 412 Ohms पावर (वाट्स) 0.03W, 1/32W
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस 0201 (0603 Metric)
परिचालन तापमान -55°C ~ 155°C स्थानहरूको संख्या 2
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) निर्माता मानक लीड टाइम 12 Weeks
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) 0.011" (0.28mm)
विशेषताहरु Automotive AEC-Q200 विफलता दर -
विस्तृत विवरण 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film रचना Thin Film