घर > उत्पादनहरू > Resistors > Hole Resistors को माध्यम ले > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
RNMF14FTD412R UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या RNMF14FTD412R
निर्माता Stackpole Electronics, Inc.
विवरण RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(अमेरिकी डलरमा)
5000 pcs
Product parameter
भाग संख्या RNMF14FTD412R निर्माता Stackpole Electronics, Inc.
विवरण RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 3131326 pcs डाटा पाना Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
कोटि Resistors सहनशीलता ±1%
तापमान गुणांक ±100ppm/°C उपकरण प्याकेज Axial
साइज / आयाम 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) श्रृंखला RNMF
प्रतिरोध 412 Ohms पावर (वाट्स) 0.25W, 1/4W
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस Axial
अरु नामहरु RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND