घर > उत्पादनहरू > Resistors > Hole Resistors को माध्यम ले > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
MFP50SBRE52-412R UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या MFP50SBRE52-412R
निर्माता Yageo
विवरण RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(अमेरिकी डलरमा)
5000 pcs
Product parameter
भाग संख्या MFP50SBRE52-412R निर्माता Yageo
विवरण RES MF 1/2W 0.1% AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 666850 pcs डाटा पाना MFP Series
कोटि Resistors सहनशीलता ±0.1%
तापमान गुणांक ±50ppm/°C उपकरण प्याकेज Axial
साइज / आयाम 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) श्रृंखला MFP
प्रतिरोध 412 Ohms पावर (वाट्स) 0.5W, 1/2W
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस Axial
परिचालन तापमान -55°C ~ 155°C स्थानहरूको संख्या 2
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) -
विशेषताहरु - विस्तृत विवरण 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film