घर > उत्पादनहरू > Resistors > Hole Resistors को माध्यम ले > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
MFR25SFRF52-412R UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या MFR25SFRF52-412R
निर्माता Yageo
विवरण RES MF 1/4W 1% AXIAL
(अमेरिकी डलरमा)
5000 pcs
Product parameter
भाग संख्या MFR25SFRF52-412R निर्माता Yageo
विवरण RES MF 1/4W 1% AXIAL लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 5895454 pcs डाटा पाना MFR Series
कोटि Resistors सहनशीलता ±1%
तापमान गुणांक ±100ppm/°C उपकरण प्याकेज Axial
साइज / आयाम 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) श्रृंखला MFR
प्रतिरोध 412 Ohms पावर (वाट्स) 0.25W, 1/4W
प्याकेजिङ Tape & Reel (TR) प्याकेज / केस Axial
परिचालन तापमान -55°C ~ 155°C स्थानहरूको संख्या 2
लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant ऊँचाई - सेटिङ् (अधिकतम) -
विशेषताहरु - विस्तृत विवरण 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film