घर > उत्पादनहरू > प्रशंसक, थर्मल प्रबंधन > डीसी प्रशंसक > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
F412R-12LB UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या F412R-12LB
निर्माता Copal Electronics
विवरण FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(अमेरिकी डलरमा)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
भाग संख्या F412R-12LB निर्माता Copal Electronics
विवरण FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 15687 pcs डाटा पाना F412R Series
कोटि प्रशंसक, थर्मल प्रबंधन चौडाई 12.20mm
वजन 0.044 lb (19.96g) भोल्टेज दायरा 10.2 ~ 13.8VDC
भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 12VDC समाप्ति 2 Wire Leads
स्थिर दबाव 0.059 in H2O (14.7 Pa) साइज / आयाम Square - 41mm L x 41mm H
श्रृंखला F412R RPM 4200 RPM
पावर (वाट्स) 480mW अरु नामहरु 563-1136
F412R12LB
परिचालन तापमान 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) शोर 16.0 dB(A)
लाइफटाइम @ अस्थायी। - लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
आक्रामक संरक्षण - विशेषताहरु -
फ्यान प्रकार Tubeaxial वर्तमान मूल्याङ्कन 0.040A