घर > उत्पादनहरू > प्रशंसक, थर्मल प्रबंधन > डीसी प्रशंसक > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYछविहरू केवल सन्दर्भको लागि हो।
उत्पाद विवरणहरूको लागि उत्पाद निर्दिष्ट गर्दछ।
F412R-24LB UComponents-World.HK को विश्वास Components-World.HK, 1 1 वर्ष वारंद्द
एउटा उद्धरण अनुरोध गर्नुहोस्
भाग संख्या F412R-24LB
निर्माता Copal Electronics
विवरण FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(अमेरिकी डलरमा)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
भाग संख्या F412R-24LB निर्माता Copal Electronics
विवरण FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 16873 pcs डाटा पाना F412R
कोटि प्रशंसक, थर्मल प्रबंधन चौडाई 12.20mm
वजन 0.044 lb (19.96g) भोल्टेज दायरा 20.4 ~ 27.6VDC
भोल्टेज - मूल्याङ्कन गरिएको 24VDC समाप्ति 2 Wire Leads
स्थिर दबाव 0.059 in H2O (14.7 Pa) साइज / आयाम Square - 41mm L x 41mm H
श्रृंखला F412R RPM 4200 RPM
पावर (वाट्स) 720mW अरु नामहरु 563-1137
F412R24LB
परिचालन तापमान 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) शोर 16.0 dB(A)
लाइफटाइम @ अस्थायी। - लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
आक्रामक संरक्षण - विशेषताहरु -
फ्यान प्रकार Tubeaxial वर्तमान मूल्याङ्कन 0.030A